76 220 €
80 000 €
Urobili sme veľký krok. Začíname!

Ďakujeme, že ste čitateľmi Postoy.sk, veľmi si to ceníme.

O to viac, že túto stránku nepripravuje žiadna profesionálna inštitúcia. Je výsledkom práce niekoľkých nadšencov, ktorým chýbalo miesto, kde by sa písalo o spoločenskom dianí, kultúre, politike či ekonomike cez inú optiku, než akú využívajú ostatné médiá.

Netajíme sa tým, že sa snažíme, aby naše články odrážali hodnoty, ktorým veríme. To nás motivuje k dennodennej práci na tejto stránke, ktorá Vám každý mesiac prináša desiatky článkov od nás a našich spolupracovníkov.

K téme:
Prečo čítam Postoy.sk

O tom, ako dlho nám to vydrží, rozhodujete aj vy, naši čitatelia. Chuť pokračovať môžeme mať len vtedy, ak budeme cítiť, že aj Vám na tom záleží. Preto si veľmi vážime každé ocenenie, ktoré nám vyjadrujete. Jeden zo spôsobov, ktorým nám môžete pomôcť, je aj pravidelný malý finančný príspevok. Aj zopár eur, ktoré nám každý mesiac darujete, nám veľmi pomôže.

Vašich 5, 10 či 15 eur, ktoré nám každý mesiac poukážete, bude pre nás znamenať nielen materiálnu podporu, ale aj povzbudenie a odvahu naďalej sa zastávať správnych vecí. Ak Vám záleží na tom, aby ste na túto stránku mohli navštevovať aj v budúcnosti, zriaďte si trvalý platobný príkaz na účet 292 984 6565 / 1100.

Kedykoľvek budete mať pocit, že Postoy.sk sa spreneveril poslaniu alebo svoju prácu robí nekvalitne, môžete podporu zrušiť.

Všetci podporovatelia tohto projektu a ich rodiny sú zahrnutí v úmysloch bohoslužieb, ktoré sú za tento účel slúžené.

Ďakujeme Vám!

Pavol Rábara, šéfredaktor Postoy.sk
a redakcia

Potrebujeme vašu pomoc

Tento článok prináša nová redakcia Konzervatívneho denníka. Naším cieľom je prinášať viac kvalitných článkov a spravodajských informácií a rozširovať redakciu tak, aby sme vám mohli od septembra prinášať plnohodnotné konzervatívne správy.
Lukáš Obšitník, šéfredaktor

Bez vás to nepôjde

Pridajte sa k našim pravidelným prispievateľom alebo vložte svoj email a pomôžte šíriť dobré myšlienky.

Podporte nás
Novinky e-mailom
Slovensko je o krok bližšie ku Konzervatívnemu denníku.
Naším cieľom je nárast počtu článkov a spravodajstva a od septembra budeme prinášať plnohodnotné konzervatívne témy, ktoré inde nenájdete.
Sem vložte svoj e-mail a budeme vás informovať, ako vzniká Konzervatívny denník.
Ďakujeme
Konzervatívny denník už urobil prvý krok. Zamestnali sme prvých redaktorov,
prinášame spravodajstvo a myslíme to naozaj vážne.
Teraz potrebujeme vašu podporu.
Podporte nás tak, ako práve môžete.
Finančnou podporou alebo zdieľaním medzi vašimi známymi.