76 220 €
80 000 €
Urobili sme veľký krok. Začíname!

Šéfredaktor

  Lukáš Obšitník
Pracuje v Ústave pamäti národa. Vyštudoval učiteľstvo histórie a náuky o spoločnosti na Filozofickej fakulte Katolíckej univerzity v Ružomberku. Zaujíma sa o históriu, politiku, literatúru a filmy. Pre Postoy.sk začal písať v roku 2006.

Redaktori

  Pavol Rábara
Vyštudoval žurnalistiku na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Študoval tiež na vysokej škole LUMSA v Ríme a absolvoval ročné štúdium v Kolégiu Antona Neuwirtha. S novinárčinou začínal ako stážista v týždenníku TREND, neskôr spolupracoval s portálom Mediálne.sk. Tri roky pracoval v tlačovej agentúre SITA. Pre Postoy.sk píše od roku 2006.
  Matúš Demko
Vyštudoval žurnalistiku v Bratislave a obhájil doktorát v Ružomberku. Absolvoval zahraničné stáže v Taliansku, Fínsku a Česku, ako aj študijný pobyt v USA. Je autorom knihy Černovská balada o slobode (2010) a režisérom dokumentárnych filmov, napríklad 22 hláv alebo Organ v nebi. Je spoluzakladateľom Postoy.sk.
  Imrich Gazda
Pôsobí ako odborný asistent na Katedre žurnalistiky Filozofickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku. Je spoluzakladateľom Postoy.sk. Spolupracuje tiež s týždenníkom .týždeň a ďalšími slovenskými médiami. Píše o Vatikáne, Katolíckej cirkvi a dianí vo svete kresťanstva. Je ženatý, má tri deti.
  Monika Ostrovská
Študuje žurnalistiku na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Dva roky je súčasťou redakcie portálu Svet kresťanstva. Spolupracuje so Združením kresťanských spoločenstiev mládeže na projekte Kresťan v politike. Zaujíma sa o dianie v Katolíckej cirkvi doma aj v zahraničí.
  Daniela Matejovičová
Študuje žurnalistiku na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Zúčastnila sa na stáži v periodiku určenom pre slovenských krajanov Slovak in Ireland v írskom Dubline. Zaujíma sa o politické, cirkevné či kultúrne témy. S portálom Postoy.sk spolupracuje od roku 2013.

Riaditeľ Postoy, o.z.

  Lukáš Melicher
Vyštudoval žurnalistiku, už počas štúdia pôsobil rok a pol ako redaktor domácej redakcie v tlačovej agentúre SITA.  Neskôr pracoval v Slovenskej katolíckej charite ako manažér pre komunikáciu a PR. S portálom Postoy.sk spolupracuje od roku 2008.

Kontakt na redakciu

Mail: redakcia@postoy.sk
Maily na redaktorov v štruktúre: priezvisko@postoy.sk

Naším vydavateľom je občianske združenie Postoy.
Podporiť nás môžete na našom účte 294 346 0300 / 1100
IBAN: SK5211000000002943460300.

Redakcia Postoy.sk
Pražská 11
811 04 Bratislava

Viac možností podpory je uvedených na www.konzervativnydennik.sk.

Ďakujeme!

O nás 

Prvý editorial: Postoy - dialógom k pravde, nie ku kompromisu
Vznik názvu Postoy.sk
Prvý šéfredaktor Matúš Demko hosťom relácie Doma v kultúre televízie LUX.
Matúš Demko a Marián Sekerák boli hosťami relácie Študentské šapitó v rádiu Lumen (.mp3 záznam, o Postoyi sa rozpráva v čase približne 16-63 min.).

Potrebujeme vašu pomoc

Tento článok prináša nová redakcia Konzervatívneho denníka. Naším cieľom je prinášať viac kvalitných článkov a spravodajských informácií a rozširovať redakciu tak, aby sme vám mohli od septembra prinášať plnohodnotné konzervatívne správy.
Lukáš Obšitník, šéfredaktor

Bez vás to nepôjde

Pridajte sa k našim pravidelným prispievateľom alebo vložte svoj email a pomôžte šíriť dobré myšlienky.

Podporte nás
Novinky e-mailom
Slovensko je o krok bližšie ku Konzervatívnemu denníku.
Naším cieľom je nárast počtu článkov a spravodajstva a od septembra budeme prinášať plnohodnotné konzervatívne témy, ktoré inde nenájdete.
Sem vložte svoj e-mail a budeme vás informovať, ako vzniká Konzervatívny denník.
Ďakujeme
Konzervatívny denník už urobil prvý krok. Zamestnali sme prvých redaktorov,
prinášame spravodajstvo a myslíme to naozaj vážne.
Teraz potrebujeme vašu podporu.
Podporte nás tak, ako práve môžete.
Finančnou podporou alebo zdieľaním medzi vašimi známymi.